Браслет із натуральних шкіряних шнурів та дерев'яних бусин

NB020B
2450,00
грн.

Опис:
Ідеальне поєднання блискучих кристалів складного шоколадного відтінку, темних ниточок монолі та натуральних шкіряних шнурів. Натуральні матеріали та сяючі елементи кришталю та магічних ниток, природним чином переплітають у собі ультрасучасні текстури та африканські нотки, що зігрівають, а дерев'яні намистини надають ще більшого колориту прикрасі. Можна носити як густий браслет двічі обернувши навколо зап'ястя або як намисто.

Матеріали:
Кришталеві намистини коричнево-графітового відтінку, завдяки своєму ограновуванню, особливим чином приломлюють світло, створюють ефект неймовірного сяйва. Нитки манили чорного кольору. Натуральні шкіряні шнури та дерев'яні намистини коричневого кольору. Зручний брендований замочок має родиєве покриття, що захищає від подряпин та стирання.

Деталі:
Довжина виробу 38 см.

Догляд:
Цей унікальний виріб служитиме вам довго не втрачаючи природних якостей, хоч і слід дотримуватися нескладних рекомендацій:
Уникати потрапляння вологи. Зберігати виріб у м'якому мішечку.
Не використовувати для чищення абразивні засоби, сольвенти, спирт.
Протирати м'якою тканинною серветкою.

Упаковка:
Естетична та елегантна м'яка упаковка, що підкреслює красу наших виробів, спеціально розроблена для зручного зберігання та перевезення прикрас.
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Перед оформлением заказа внимательно ознакомьтесь с условиями оплаты и доставки.
Ваше имя
Ваша фамилия
Ваш Email
Ваш телефон
Комментарий
Промокод
Отлично! Теперь выберите вариант доставки.
При выборе наложенного платежа считается ориентировочная стоимость с учетом оплаты за наложенный платеж Новой почты!
Payment method