Намисто зі шкіряними шнурами та дерев'яними бусинами

NB184O
4850,00
грн.
Опис:
Ідеальне поєднання блискучих кристалів складного шоколадного відтінку, темних ниточок монолі та натуральних шкіряних шнурів. Натуральні матеріали, сяючі елементи кришталю та магічних ниток, природним чином переплітають у собі ультрасучасні текстури та африканські нотки, що зігрівають, а фактурні дерев'яні та латунні намистини, надають ще більшого колориту прикрасі. Це розкішне густе намисто неймовірно гармонує як з шовковими вечірніми вбраннями, так і в повсякденних луках, надаючи шарму та гармонії вашому образу.

Матеріали:
Кришталеві намистини коричнево-графітового відтінку, завдяки своєму ограновуванню, особливим чином приломлюють світло, створюють ефект неймовірного сяйва. Нитки манили чорного кольору. Моніль-це ланцюжок, що складається з найдрібніших латунних намистин, з лазерним граненням і спеціальним покриттям, що підсилює блиск і мерехтіння металу. Латунні намистини з граніюванням у вигляді квадрата. Натуральні шкіряні шнури та дерев'яні намистини коричневого кольору. Зручний брендований замочок має родиєве покриття, що захищає від подряпин та стирання.

Деталі:
Довжина виробу: 44 см.

Догляд:
Цей унікальний виріб служитиме вам довго не втрачаючи природних якостей, хоч і слід дотримуватися нескладних рекомендацій:
Уникати потрапляння вологи. Зберігати виріб у м'якому мішечку.
Не використовувати для чищення абразивні засоби, сольвенти, спирт.
Протирати м'якою тканинною серветкою.

Упаковка:
Естетична та елегантна м'яка упаковка, що підкреслює красу наших виробів, спеціально розроблена для зручного зберігання та перевезення прикрас.
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Перед оформлением заказа внимательно ознакомьтесь с условиями оплаты и доставки.
Ваше имя
Ваша фамилия
Ваш Email
Ваш телефон
Комментарий
Промокод
Отлично! Теперь выберите вариант доставки.
При выборе наложенного платежа считается ориентировочная стоимость с учетом оплаты за наложенный платеж Новой почты!
Payment method